Кошик порожній

Garmin доукомплектовує серію преміальних акустичних систем Fusion Signature Series 3i моделлю Wake Tower на 8.8 дюймів

17.11.2022

Fusion Signature Series 3i

Компанія Garmin, найінноваційніший та найбільший у світі виробник морської електроніки, доповнила лінійку преміальних морських динаміків та колонок Signature Series 3i від бренду Fusion моделлю Wake Tower на 8.8” для вейк-катерів. Колонки Signature Series 3i 8.8” Wake Tower доступні у спортивному білому та чорному кольорі з новою сірою металевою решіткою Sports Grey. Високоякісний звук під час кожного плавання є особливою рисою усіх акустичних систем Fusion і модель Signature Series 3i 8.8” Wake Tower не стала виключенням.

Неперевершена акустична продуктивність

Для створення приголомшливої чіткості звуку та високої вихідної потужності у серіях Signature Series 3 та Signature Series 3i запроваджена інноваційна технологія конуса CURV® Cone. Цей волокнистий композит дає можливість створити легший та міцніший корпус динаміків та допомагає передавати звук найвищої якості, попри шум від двигуна та високе хвилювання води.

Якщо динаміки або колонки Signature Series 3i під’єднати до стереосистеми з функцією Fusion DSP, наприклад, до відзначеної нагородами магнітоли Apollo™ MS-RA770 або морських підсилювачів Apollo, вони забезпечать оптимізований кришталево-чистий звук для кожної окремої аудіозони на борту. Крім того, спеціальні монтажні кронштейни підсилювачів Apollo полегшують їх інсталяцію, а мобільний додаток Fusion-Link™ з функцією Easy-Tune усуває необхідність виконувати складні налаштування. Таким чином, створивши цілісну аудіосистему Fusion на борту ви отримаєте об’ємний звук преміальної якості без клопоту з установкою та налаштуваннями.


Неперевершена акустична продуктивність

Оновлений колір решітки

Нові 8.8-дюймові колонки Signature Series 3i Wake Tower виглядають так само неперевершено, як і звучать. Елегантне металеве покриття, що стало відмінною рисою нової решітки на радіатор Sports Grey, також застосовується на декоративних деталях і торцевих заглушках решіток Sports Black і Sports White. Нова модель колонок чудово інтегрується в інтер'єр будь-якого човна, задовольняючи уподобання найвибагливіших користувачів.

Незабутня атмосфера на борту

Signature Series 3i пропонує найширший на ринку спектр кольорів, що підлаштовується під звукову доріжку. Fusion першою в галузі морської акустики представила морські колонки та сабвуфери зі світлодіодним підсвічуванням CRGBW (холодний білий, червоний, зелений, синій, теплий білий), пропонуючи варіанти освітлення для кожного унікального стилю човна. Користувач отримує безпрецедентний спектр кольорів — від преміумпастельних до яскравих відтінків — для незабутніх вражень під час морських прогулянок. Інтуїтивний бездротовий пульт дистанційного керування CRGBW дає ще більше контролю над яскравістю, світловим режимом (статичним або динамічним) та швидкістю зміни кольорів з будь-якого місця на борту.


Незабутня атмосфера на борту


Акустичні системи Signature Series 3i створені для довготривалого використання рік за роком, тому вони отримали рівень захисту від води IP65, відповідають стандарту міцності ISO12216 і фірмовому стандарту Fusion True-Marine™ для захисту від суворого впливу морських чинників, таких як соляний туман, вода, пил та ультрафіолетове випромінювання.
Повернення до списку

Актуальні новини

Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.
Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin 21.11.2022 Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin
Новинка стала ще досконалішою. На тренуваннях у приміщенні смартвелотренажер пропонує максимально точні показники, реалістичні відчуття їзди на велосипеді, тиху роботу і повністю регульовану посадку, роблячи кожну «домашню» поїздку епічною.