Кошик порожній

Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5”

25.01.2023

Garmin доповнює серію морських динаміків Fusion EL новими моделями 6.5”

Компанія Garmin, найінноваційніший і найвідоміший у світі виробник морської електроніки, оголосила про оновлення 6.5-дюймових моделей морських динаміків серії EL від бренду Fusion®. Вони як і раніше створюватимуть для свого власника високоякісний звук за помірною ціною й надалі додатково матимуть водонепроникний поліпропіленовий конус (IMPP) для ще чіткішого звучання. Конус IMPP тепер застосовується для всіх моделей серії EL.

У серії морських динаміків Fusion EL гармонійно поєднались функціональність та стиль. Нещодавно для лінійки була запроваджена опція нової решітки Sports Grey на радіатор, раніше доступної лише для моделей з RGB-підсвічуванням. Усі три варіанти кольорів решіток легко замінюються та створюють унікальні акценти в естетиці човна. Динаміки ідеально підходять для встановлення на борту човнів з обмеженою глибиною монтажу, оскільки для інсталяції вимагають лише 43-міліметрового отвору. Варто зазначити, що пристрої забезпечують незрівнянну якість звуку, як для 6.5-дюймових динаміків.

Відмінна якість звуку рік за роком

Акустичні системи Fusion EL створені для довготривалого використання сезон за сезоном, тому вони отримали рівень захисту від води IP65 і відповідають міжнародним стандартам міцності для захисту від суворого впливу морських чинників, таких як соляний туман або ультрафіолетове випромінювання. Серія Fusion EL виготовлена з високоякісних матеріалів та має найкращі акустичні технології. Ці морські динаміки виглядають так само неперевершено, як і звучать.

Відмінна якість звуку рік за роком

Максимальна акустична продуктивність

Інтегруйте акустику Fusion EL в єдину мережу зі стереосистемою, що має функцію DSP (наприклад, Fusion RA210), а також з морськими підсилювачами серії Fusion Signature. Так ви отримаєте оптимізоване кришталево-чисте звучання для кожної окремої аудіозони. Створивши комплексну акустичну систему на своєму човні, яхтсмени зможуть високо оцінити неперевершений преміальний звук, а також простоту налаштувань і встановлення.

У серії Fusion EL є моделі з підсвічування RGB, яке допомагає створити незабутню атмосферу свята на борту. Динаміки з підсвічуванням доступні лише у спортивній версії з сірою решіткою. Для повного керування яскравістю, світловим режимом (статичним або динамічним) та швидкістю зміни кольорів з будь-якого місця на борту потрібен пульт дистанційного керування.Повернення до списку

Актуальні новини

Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE 23.03.2023 Garmin анонсувала серії портативних GPS-навігаторів GPSMAP® 67/ GPSMAP® 67i та eTrex® SE
У новинках запроваджено довший час автономної роботи, кращу точність позиціювання та супутникову комунікаційну технологію inReach у моделі GPSMAP 67і.
Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році! 21.03.2023 Компанія «Навіоніка» визнана найкращим дистриб'ютором Garmin у 2022 році!
Щиро дякуємо нашим партнерам та компанії Garmin за підтримку! Разом ми сильні!
Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях 17.03.2023 Мініатюрний розумний годинник Garmin Lily буде доступний у нових забарвленнях
Колекція Lily – Sport Edition доповнюється свіжим варіантом з безелем кольору кремове золото, рожевим корпусом та силіконовим ремінцем, а до сімейства Lily – Classic Edition приєднується модель з безелем кремове золото, сірим корпусом та ремінцем з італійської шкіри.