Про компанію Garmin

У фірмовому магазині Garmin передбачено все, щоб допомогти вам швидко зорієнтуватися у широкому модельному ряді продукції Garmin і вибрати найкращий гаджет, який прослужить вірою і правдою довгі роки. Всі пристрої знаходяться у вільному доступі, їх можна як слід розглянути і власноруч протестувати прямо в магазині. Наші консультанти з задоволенням дадуть відповідь на всі ваші питання і нададуть професійну консультацію щодо вибору та використання всіх цікавлять моделей навігаторів.

Приходьте у магазин Garmin та власноруч випробуйте пристрої, що зацікавили вас – ви будете приємно вражені якістю продукції. Ми не сумніваємось, що в результаті ви зробите покупку саме в нашому магазині.

Визначившись з моделлю, яку хочете придбати, ви завжди можете оформити покупку онлайн, обравши спосіб доставки та оплати, що підходить саме вам. Ми доставимо ваш пристрій до дверей максимально швидко.

На всю продукцію Garmin в нашому магазині надається офіційна гарантія протягом 1 року з дня покупки. Також, ми здійснюємо повний спектр сервісних послуг для наших клієнтів, на протязі всього періоду експлуатації приладів.

Про компанію Garmin

Компанія Garmin займається виробництвом GPS-навігаторів для автомобільного, мото, повітряного і водного транспорту, а також для туристів і спортсменів.

Будучи заснованою в 1989 році, компанія підняла технологію GPS на нову висоту, застосовуючи в своїх навігаційних пристроях інноваційні рішення. Понад 700 інженерів займаються розробкою нового обладнання і втілення своїх ідей з єдиною метою - виправдати і перевищити очікування споживачів. Власні виробничі потужності, що розташовані в Тайвані, дозволяють контролювати кожен етап виробництва для відповідності найвищим стандартам якості.

Позиція світового лідера в галузі GPS-навігації підтверджується наявністю широкого модельного ряду в кожному із сегментів, а також співпрацею з найбільшими компаніями, серед яких:
Asus, BMW & Mini, Citroen, Ford, Harley-Davidson, Honda, Kenwood, Mercedes-Benz, Panasonic, Samsung, Suzuki, Volkswagen и Volvo.

Mercedes-Benz Volvo BMW BMW Mini Harley-Davidson Suzuki Citroen
Volkswagen Ford Samsung Kenwood Panasonic Honda Asus


Компанія Garmin, при створенні своїх приладів, дотримується принципу, згідно з яким GPS-навігація має бути максимально простою, а інтерфейс - зрозумілим для всіх, навіть для людей, далеких від техніки.

  • Автомобільний GPS-навигатор Garmin спроектований таким чином, щоб забезпечувати водієві точне і наочне уявлення про своє місцезнаходження з прив'язкою траєкторії руху до проїжджої частини автомобільних доріг, а також сповіщувати про найближчі маневри. Карта містить інформацію про назви вулиць і номери будинків, транспортні характеристики доріг, правила дорожнього руху і дозволяє спланувати маршрут поміж двох точок.
  • Картплоттери і GPS-навігатори для водного транспорту (морського та річкового) призначені для забезпечення судна та його капітана інформацією щодо контурів водойм (берегів), зон, що дозволені для плавання, глибин, маяків, підводних перешкод, мілин, шлюзів, мостів та надають іншу важливу навігаційну інформацію. Морські GPS-навігатори Garmin не тільки спрощують і оптимізують маршрут руху по воді, але і забезпечують необхідний рівень безпеки руху.
  • Інтелектуальні спортивні годинники і фітнес-трекери Garmin користуються величезною популярністю серед спортсменів з усього світу, перевершуючи конкурентів ледь не в усьому. Ці пристрої надають найрозгорнутіші дані тренувань, мають малі габарити, легку вагу і досить прості у використанні. Новітні розробки Garmin дозволяють відстежувати кількість спалених і споживаних калорій, пройдені кроки і дистанцію, визначати лактатний поріг, рівень стресу для організму під час тренувань, хвилини інтенсивного навантаження, а також контролювати сон і багато-багато чого іншого. Майже всі сучасні моделі оснащуються смарт-функціями, за допомогою яких можна переглядати сповіщення про вхідні дзвінки, SMS-повідомлення, електронні листи або заплановані події в календарі на екрані гаджета. У модельному ряді Garmin є безліч пристроїв, як для професійних спортсменів, так і просто адептів здорового способу життя. Це означає, що кожен зможе підібрати для себе ідеальний гаджет, конкретно для своїх потреб.
  • Туристичні GPS-навігатори Garmin призначені для планування маршрутів пересування по пересіченій місцевості (поза дорогами), здійснення записів фактичного маршруту, розстановки контрольних точок, позначення на карті точок і зон інтересу, збагачення туристичної карти новою користувальницькою інформацією, використання GPS-компаса і барометричного висотоміра, користування функцією "Зворотній шлях" і багатьох інших завдань.

Електронна пошта: shop@garmin.ua

Актуальні новини

Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin 01.12.2022 Оновлення програмного забезпечення для розумних годинників і велокомп’ютерів Garmin
У нових версіях ПЗ сумісні пристрої Garmin отримують потужність для бігу на зап’ясті без додаткових аксесуарів, профіль для позатрасового катання на сноуборді, live event sharing та інші функції.
Акційні ціни на тактичні годинники  tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні  GPS-навігатори 25.11.2022 Акційні ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition і 2 портативні GPS-навігатори
Фірмовий магазин Garmin повідомляє про зниження ціни на тактичні годинники tactix 7 – Pro Edition, tactix 7 – Pro Ballistics Edition, а також на портативні навігатори eTrex 32x, GPSMAP 66ST.
Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin 21.11.2022 Досліджуйте найкрасивіші велосипедні маршрути світу у себе вдома з новим інтелектуальним велотренажером Tacx NEO Bike Plus від Garmin
Новинка стала ще досконалішою. На тренуваннях у приміщенні смартвелотренажер пропонує максимально точні показники, реалістичні відчуття їзди на велосипеді, тиху роботу і повністю регульовану посадку, роблячи кожну «домашню» поїздку епічною.